Ośrodek Szkolenia Kierowców STOP

O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców "STOP" s.c.

Ośrodek w obecnej siedzibie, przy ulicy Fałata 34 w Koszalinie, (obiekty Klubu Sportowego Gwardia Koszalin) istnieje od 1991 roku.

Aktualnie Ośrodek prowadzi szkolenie kierowców na kategorie AM, A1, A2, A, B, B+E prawa jazdy.

Do szkolenia wykorzystujemy:

Na kategorie motocyklowe szkolimy na motocyklach szosowo-turystycznych:

Zajęcia teoretyczne prowadzimy w grupach ośmiodniowych, najczęściej rozpoczynając od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 do 19.15, oraz od poniedziałku do środy. Razem 8 dni ciągiem, a następnie rozpoczynamy zajęcia praktyczne.

videorejestrator

W samochodach posiadamy system video - rejestracyjny identyczny jak w samochodach egzaminacyjnych.
Każdy uczeń może otrzymać nagranie z przebiegu jazdy, ma także prawo żądać jego wyłaczenia na czas swojego szkolenia. Nagrania nie są dostępne dla osób postronnych.

Aby zostać uczniem naszej Szkoły, należy:

  1. Dokonać badania lekarskiego u lekarza uprawnionego do badania kierowców np.:
    • nr tel. 605 962 578,
    • nr tel. 501 187 986.
  2. Z orzeczeniem lekarskim i zdjęciem udajemy się do Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym lub w Urzędzie Miasta na prawach powiatu, wg swojego miejsca zamieszkania. Tam wypełniamy wniosek o wydanie Prawa Jazdy i otrzymujemy nr Profilu Kandydata na Kierowcę /PKK/.
  3. Z numerem PKK i numerem Pesel zgłaszamy się do Szkoły Jazdy, w celu dokonania zapisu na szkolenie.
Zapraszamy. Tanio, profesjonalnie, solidnie.

W trosce o wysoką jakość szkolenia, oraz możliwie krótki okres jego przebiegu, ograniczamy liczbę osób szkolonych w każdym miesiącu tak, aby możliwie najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu skompletowania listy osób szkolonych, jeszcze przed rozpoczęciem zajęć w danym miesiącu.